Firma KORMORAN działa na rynku od 2009 roku.
Do tej pory wykonaliśmy blisko 1000 mebli kuchennych, łazienkowych oraz szaf i garderób.

Naszą markę cechuje bardzo wysoka jakość, profesjonalizm i przede wszystkim zadowoleni klienci.

Nasze usługi

Zajmujemy się tym, w czym jesteśmy najlepsi.

  1. Meble na wymiar

    Oferujemy wykonanie mebli kuchennych, łazienkowych, szaf wnękowych i innych, również tych nietypowych. Służymy doświadczeniem i sprawdzonymi projektami. Oferujemy oryginalne i nowoczesne meble pod wymiar, które zaprojektujemy wspólnie z Państwem. Od wstępnego planowania do umeblowania i wyposażenia domu, spełnimy wszystkie Państwa potrzeby.

  2. Projekty 3D

    Wykonujemy profesjonalne projekty 3D kuchni, łazienek lub całych mieszkań. Zanim zdecydujesz się na remont lub nowe meble, możesz w każdym szczególe zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie.

Profesjonalizm

Decydując się na powierzenie wykonania mebli na wymiar, otrzymujesz w zamian gwarancję mebli wykonanych sprawnie, terminowo i czysto oraz bez niepotrzebnego stresu. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji mebli pozwala na oferowanie klientom pomocy w zakresie doboru najlepszych rozwiązań technicznych oraz materiałów sprawdzających się w praktyce.

Wykonanie mebli na wymiar dla twojego mieszkania, domu bądź biura z naszą firmą sprawi, że twoje wnętrza zyskają nowy blask i niepowtarzalny charakter. Dysponujemy doświadczonym zespołem i rabatami w hurtowniach.

Obsługujemy klientów z takich miast jak: Żary, Żagań, Szprotawa, Małomice, Zielona Góra i okolice.

Wykonujemy meble na wymiar również dla klientów z bardziej odległych miast, jak np. Wrocław.

Zapraszamy do sklepu

Tel. 500 540 007