Firma KORMORAN działa na rynku już blisko 10 lat.
Do tej pory wyremontowaliśmy blisko 200 mieszkań i lokali usługowych oraz wykonaliśmy 50 mebli kuchennych.

Naszą markę cechuje bardzo wysoka jakość, profesjonalizm i przede wszystkim zadowoleni klienci.

Nasze usługi

Zajmujemy się tym, w czym jesteśmy najlepsi.

  1. Meble na wymiar

    Oferujemy wykonanie mebli kuchennych, łazienkowych, szaf wnękowych i innych, również tych nietypowych. Służymy doświadczeniem i sprawdzonymi projektami. Oferujemy oryginalne i nowoczesne meble pod wymiar, które zaprojektujemy wspólnie z Państwem. Od wstępnego planowania do umeblowania i wyposażenia domu, spełnimy wszystkie Państwa potrzeby.

  2. Remonty

    Zapewniamy kompleksowe wykończenia wnętrz. Dzięki współpracy z nami możesz wiele zyskać. Wykonujemy profesjonalne remonty bez zbędnego stresu i konieczności martwienia się klienta o każdy szczegół. Nasze usługi cechuje solidne wykonanie poparte wieloletnim doświadczeniem. Dążymy do realizacji najwyższych standardów ustalonych z naszymi klientami. Dzięki wielokrotnej współpracy z architektami i wykonywaniu wielu zleceń potrafimy doradzić i przewidzieć problemy, jakie mogą wystąpić na kolejnych etapach wykonywania prac remontowych.

  3. Projekty 3D

    Wykonujemy profesjonalne projekty 3D kuchni, łazienek lub całych mieszkań. Zanim zdecydujesz się na remont lub nowe meble, możesz w każdym szczególe zobaczyć, jak będzie wyglądało Twoje mieszkanie.

Profesjonalizm

Decydując się na powierzenie remontu mieszkania, otrzymujesz w zamian gwarancję remontu wykonanego sprawnie, terminowo i czysto oraz bez niepotrzebnego stresu. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie prac remontowych pozwala na oferowanie klientom pomocy w zakresie doboru najlepszych rozwiązań technicznych oraz materiałów budowlanych sprawdzających się w praktyce.

Remont mieszkania, domu bądź biura z naszą firmą sprawi, że twoje wnętrza zyskają nowy blask i niepowtarzalny charakter. Dysponujemy doświadczonym zespołem i rabatami w hurtowniach.

Obsługujemy klientów z takich miast jak: Żary, Żagań, Szprotawa, Małomice, Zielona Góra i okolice.

Remontujemy mieszkania i wykonujemy meble również dla klientów z bardziej odległych miast, jak np. Wrocław.

Zapraszamy do sklepu

Tel. 500 540 007